FAQ – odpowiedzi na najczęstsze pytania

Ile kosztują zajęcia indywidualne?

Promocyjna cena pierwszej 45-minutowej lekcji próbnej wynosi 127 złotych. Kolejne lekcje 45-minutowe kosztują 147 złotych (lub miesięcznie: 457 złotych). Istnieje również opcja zajęć krótszych. Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

Dlaczego warto wybrać pakiet miesięczny?

W ramach tej opcji oferujemy zajęcia 1:1 (lub w duecie), klub Muzycznego Startera, w którym są zajęcia wspierające, warsztaty zespołowe raz na kwartał, koncert, dyplom i wiele innych atrakcji i korzyści. Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

Czy można uczyć się z rodzeństwem? Czy rodzice mogą uczyć się z dziećmi?

Tak. Oferujemy zajęcia w duetach. Cena pierwszej takiej lekcji: 77 złotych od osoby. Cena kolejnych lekcji: 97 zł od osoby. Przy rezerwacji stałego terminu abonament wynosi 297 zł od osoby.

Czy macie ofertę dla dorosłych?

Tak. Dorośli mogą brać udział w zajęciach zarówno indywidualnie, jak i w duecie, np. ze swoim dzieckiem.

Czy prowadzicie zajęcia grupowe?

Aktualnie – nie. Proponujemy inną opcję, jaką są zajęcia w duetach utworzonych w ramach jednej rodziny np. rodzeństwo, rodzic z dzieckiem, dziadek/ babcia z wnukiem itd.

Czy uczycie grać w zespole?

Prowadzimy zajęcia zespołowe, dzięki którym można nauczyć się współpracy z innymi instrumentalistami. Skład typowego zespołu to: wokal, klawisze, perkusja i dwie gitary. Przykłady gry naszych zespołów można obejrzeć na naszym kanale na YouTube. Zajęcia te skierowane są do osób, które szlifują swoje umiejętności równolegle na zajęciach indywidualnych już jakiś czas.

Czy uczycie dzieci rytmiki?

Tak, mamy autorskie zajęcia umuzykalniające dla maluchów, przygotowujące do nauki gry na instrumencie. Zajęcia odbywają się kameralnych grupach dostosowanych wiekowo i trwają 30 minut. Prowadzi je doświadczona instruktorka z wykształceniem pedagogicznym. Cena pierwszej lekcji zapoznawczej wynosi 77 zł (następne lekcje – 97 zł). Można również wykupić abonament miesięczny (237 zł).

Czy nauczycie mnie śpiewać?

Tak. We wszystkich czterech lokalizacjach Muzycznego Startera (w Redzie, Kosakowie, Pogórzu, Gdyni) prowadzimy zajęcia wokalne, które rozwijają dykcję i artykulację, uczą pracy z oddechem oraz budują pewność siebie. Jest także możliwość zajęć online lub stacjonarnie dla osób, które pracują głosem i chcą świadomie nauczyć się jego używać, bez konieczności śpiewania.

Ile minut trwają poszczególne zajęcia?

Zajęcia indywidualne, w duecie i zespołowe trwają 45 minut. Rytmiczne – 30 minut. Zajęcia indywidualne dla najmłodszych uczniów – 20 minut.

Czy muszę mieć swój instrument?

Aby zacząć nie musisz mieć własnego instrumentu. Wszystkie instrumenty są dostępne na miejscu i można z nich korzystać podczas zajęć. Służymy również pomocą i podpowiadamy przy doborze instrumentów

Kim są Wasi nauczyciele (instruktorzy)?

Wszyscy są praktykami – muzykami aktywnie koncertującymi, nagrywającymi płyty, posiadającymi bogate doświadczenie sceniczne. Wielu z nich to absolwenci Akademii Muzycznej, kierunku Edukacja Artystyczna, szkół muzycznych czy też mistrzowskich kursów instrumentalnych i wokalnych. Najistotniejsze jest jednak to, że mają oni rewelacyjne podejście do uczniów. A to naprawdę rzadkie połączenie.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Obecnie prowadzimy zajęcia czterech lokalizacjach stacjonarnych oraz online (możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy dostęp do internetu). 

Lokalizacje stacjonarne to:

  • REDA – ul. Obwodowa 119.
  • KOSAKOWO – ul. Żeromskiego 11 (budynek szkoły podstawowej).
  • POGÓRZE – ul. Szkolna 15 (budynek szkoły podstawowej).
  • GDYNIA – ul. Wiczlińska 33 (budynek szkoły podstawowej nr 45)
Jakie instrumenty mogę wybrać?

Uczymy grać na gitarze (klasycznej, akustycznej, elektrycznej, basowej), keyboardzie, pianinie, perkusji, ukulele, skrzypcach oraz prowadzimy lekcje śpiewu.

Czy prowadzicie zajęcia w wakacje?

Tak. Są to zajęcia indywidualne, półkolonie oraz warsztaty muzyczne. Informacje o wakacyjnych wydarzeniach są regularnie publikowane na naszym profilu na Facebooku.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

[dvppl_cf7_styler button_alignment="right" cf7="1477" _builder_version="4.7.7" _module_preset="default" custom_submit_button="on" submit_button_bg_color="#fcb700" submit_button_border_width="10px" submit_button_border_color="#fcb700" hover_enabled="0" sticky_enabled="0"][/dvppl_cf7_styler]